BebekPratik Bilgiler

Doğum Saati Kişiliğiniz Hakkında Bilgi Verebilir

Güneşin, Ay’ın ve gezegenlerin doğum sırasındaki konumu, kişiliklerimiz ve davranışlarımızın üzerinde bir kısım etkiye sahip olduğu söylenebilir. Bu bir teori olabilir henüz kesinlik kazanmasa da tamamen kenra itilmiş de değildir. Gökyüzündeki gezegenlerin, güneşin ayın belirli konumlarında doğan insanların diğer konumlarda doğan insanlardan oldukça farklı kişiliklere sahip olduğu gözlemlenmiştir. Aslında, çalışmalar kişinin doğum zamanı ve kişiliği arasındaki ilişkiyi çözmek üzeredir.

Saat 4 ile 6 Arasında Doğanlar

Şafak saatleri sayılabilecek saat 04:00 – 06:00 arasında doğan insanların oldukça inatçı olduğu bilinmektedir. Bütün zorluklarla karşı karşıya kalsalar da pes etmezler ve bunların onlar için zor olmadığını kanıtlarcasına zorluklardan kolayca geçebilirler. Çok çalışkan ve akıllıdırlar ve yıldızları hedef almaya eğilimlidirler.

Saat 6 ile 8 Arasında Doğanlar

Bu saat aralığında doğanlara genelde “Sabah Bebeği” yakıştırması yapılır. Eğer bir sabah bebeğiyseniz gizemli şeyler yaşamanız daha olasıdır. Zihniniz çoğu zaman barış içinde, bu çok büyük bir özelliktir. Ancak öte tarafta, oldukça para harcıyorsunuz ve bu sizi bir gün maddi açıdan zor duruma sokabilir. Olumlu şeyleri incelerken, kişiliğinizin olumsuz yönlerini (eğer varsa) üzerinde çalışmayı unutmayın.

Saat 8 ile 10 Arasında Doğanlar

Kahvaltı saatinde doğanlar genelde parti ruhlu olurlar. Aile ve arkadaşlarınızı çok iyi dengeliyorsunuz. Servet tanrıçası asla yanınızdan ayrılmaz ve en şanslı kişilerdensiniz! Öte yandan, dürtüsel kararlar vermek eğiliminde olabilirsinz ve sıklıkla hayal kırıklıklarının sizi delirtmesine izin verirsiniz.

Saat 10 ile 12 Arasında Doğanlar

Saat 10:00 ile 12:00 arasında doğmuşsanız başarı sizin göbek adınızdır. Hangi mesleği seçerseniz seçin, başarılı olmak neredeyse garanti altındadır! Bu zaman diliminde doğan insanlara ayrıca akılları ve yaşam biçimiyle de saygı duyulur.

Saat 12 ile 14 Arasında Doğanlar

Öğleden sonraki saatlerde dünyaya gelen insanlar seyyah ruhludurlar. İyi görünümlü, akıllı ve dikkatli karar verme yetenekleri vardır. İş dünyası ya da eğlence için dünyayı dolaşmak, tipik bir niteliktir. Onlar aynı zamanda oldukça sevecen ruhlardır.

Saat 14 ile 16 Arasında Doğanlar

Eğer saat 14:00 – 16:00 arasında doğduysanız muhtemelen para etrafında dönen mesleklere katılırsınız. Yeminli bir muhasebeci, finansal danışman olabilir veya bir banka için bile çalışabilirsin. Bununla birlikte, günün bu saatlerinde doğan insanların bir gün yasal bir sorunla karşı karşıya gelebileceği söylenildiğinden dolayı dikkatli olamanız gerekmektedir.

Saat 16 ile 18 Arasında Doğanlar

Günün bu bölümünde doğan insanlar çok sorumlu kişiliktedirler. Evlilik sonrası evlilik hayatı, onlar için bir oyun değiştirici olabilir. Çok seçicidirler ve sonunda yaratıcı iletişim becerilerine ara vermeyen bir meslek edinebilirler.

Saat 18 ile 20 Arasında Doğanlar

Bu insanlar çok sosyal. Aile ve arkadaşlar onlar için herşeydir! Diğer taraftan, arkadaşlarını öncelikli tercih etmeye eğilimlidirler. Aile genellikle günün bu saatinde doğan insanlar için öncelik listesinde ikinci sırada yer almaktadır.

Saat 20 ile 22 Arasında Doğanlar

Bu saate doğan kişilerin yaratıcılık özelliklerinin yüksek olması mümkündür. Yüksek vasıflı, sanatsal ve sürekli iyimser, harika özelliklerinden bazılarıdır. Tutku ve meslek arasındaki ince çizgiyi aşmanıza yardımcı oluyorlar; bu da bir çok kişinin özlem duyduğu bir özelliktir.

Saat 22 ile 24 Arasında Doğanlar

Dünyanın bu kısmı için yatmadan önce yeryüzünde yolunuzu buldun mu? Cevabınız evet ise, o zaman çok pragmatik ve açık kafalı bir kişisiniz. Bu saatte doğanlar da çok sorumludurlar ve yalnızca kendi yaptıklarından ötürü pişmanlık duyarlar.

Saat 24 ile 02 Arasında Doğanlar

Bu saate doğan çocuklar oldukça keskin zekalı ve akıllı insanlardır. Seyahat etmek için bir şeyleri olacak ve çoğunlukla medyayla ilgili bir mesleği seçiyorlar.

Saat 02 ile 04 Arasında Doğanlar

Bunlar büyük olasılıkla yiyecek içecek veya restoran işletmesinde. Çok iyi ilişkileri vardır ve maddi açıdan güçlüdürler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu